sobota, 23 lutego 2013

Hipciujemy :-) dalej

Tym razem hipcia pojawiła się na kartce urodzinowej dla zaprzyjaźnionej dziewczynki - pewnej Moni.
Myślę, że pomponowa spódniczka hipci pasuje:-). A Wy jak sadzicie?Zdjęcie nie najwyższych lotów, ale dziś zachmurzony dzień...

Miłego wieczoru i jutrzejszej niedzieli życzę! I dziękuję za każdy pozostawiony komentarz - bardzo mi wtedy miło, ze ktoś do mnie zagląda.

piątek, 22 lutego 2013

Całusy dla wszystkich

którzy odwiedzili mojego bloga i zostawili przemiłe słowa oraz życzenia powrotu do zdrowia dla Julki.
Dziękujemy z Julą pięknie!

A to całus dla Was wszystkich kochani :-)Pozdrawiamy :-)

Candy u Moni

:-) z okazji 3 rocznicy jej bloga. Moniu - wszystkiego dobrego z tej okazji, nieustającej weny twórczej i szerokiego grona odbiorców!


środa, 20 lutego 2013

Projekt Tagi 2013 - tag #2

Dziś drugi z serii tagów w projekcie, do którego zapisałam się na początku roku.

Motto 2 taga to "Zwierzyniec - cztery łapy" .
Wytyczne: " Co się pod tym kryje: robimy pracę z dowolnych materiałów, w dowolnym kolorze, tag może mieć dowolny kształt, ale w naszej pracy musi być zawarte coś ‘zwierzęcego’ np. zdjęcie ulubionego pupila, stempelek słonia, odbita łapa psa, rysunek przedstawiający owcę, wiersz o żyrafie, dziurkaczowe kotki, papier w centkowane wzory itp. Oczywiście w poście podajemy gdzie znajduje się element ‘zwierzęcy’. W pracy nie wolno użyć imitacji (ani prawdziwego) futra zwierząt, skóry."
Nie było łatwo, oj nie było. Tzn. pomysłów miałam dużo, ale jak przyszło do realizacji to nie mogłam jakoś zebrać tego sensownie.
W końcu padło na ... właśnie na ... hipcia - bo od lat niezmiennie podoba mi się ten kawałek i nastraja mnie optymistycznie. Zawsze mam "banana" na twarzy jak zaczynam słuchać tego kawałka, dziecinne nie?

A to mój Tag #2 edycja 2013. :-DNie wiem tylko, czemu na zdjęciu hipek ma coś zielonego na sobie :/ i wszystkie dodatki w rzeczywistości są różowo - optymistyczne, choć zdjęcie nie bardzo to pokazuje.

Zapraszam do obejrzenia prac pozostałych dziewczyn, podaję linki tylko do dwóch sąsiednich prac - a jest nas 50!
Tu zobaczycie pracę Carmen Alice a tutaj Jane B
Zaglądajcie do pozostałych 48 uczestniczek!
Po spis wszystkich blogów uczestniczek tego wyzwania zapraszam tutaj:Tag spełnia wytyczne wyzwania #2 edycja 2013 w studio75 - "coś różowego, motyw serca i wstążka" - więc i tam go linkuję :-)Zgłaszam go również na wyzwanie Wyzwanie # 6 Paperii - tutaj "Praca z sercem"


oraz na wyzwanie stempell i kartoon z tematem "Kocham"

jak równiez w UHK - "Praca z sercem" .


Tag, a właściwie jego przesłanie, jest też dla mojej córki, która walczy z urazem kolana od samego początku stycznia-czyli od 7! tygodni, bo lekarze w naszym mieście nie poznali się na urazie/chorobie. Siedziałysmy 5 tygodni w domu bez ruchu, a dziś na konsultacjach u profesora w Poznaniu okazało się, że to choroba Osgood Schlattera. Efekt - wróciliśmy z gipsem na lewej nodze. Gips następne 4 tygodnie. Minimum jak dobrze pójdzie. A mogłysmy juz być w gipsie podczas tych 5 tygodni przymusowego siedzenia...
Julka podłamana. Ja zresztą też...


niedziela, 17 lutego 2013

EWW #2

EWW#2 czyli Ekspresowe Weekendowe Wyzwanie #2 w Rapakivi.
Tym razem należało użyć TYLKO koloru żółtego i niebieskiego.
Miałam problem, bo takich tylko jednokolorowych papierów za dużo nie mam, część już zaplanowna do przeniesienia w nowe miejsce, ale powyciągałam resztki i zaczęłam kombinować.
Żółty kolor skojarzył mi się od razu z jajkiem i trudno mi było coś innego wymyślić.
Napis na tej kartce w ogóle mi nie podchodzi, ale cóż...
Zdjęcie takie sobie, bez lampy, bo ta strasznie o tej porze przekłamywała kolory. Może jutro podmienię na lepsze.


czwartek, 7 lutego 2013

My heart belongs to you...
warstwowa


Kartka zgłoszona na wyzwanie Rapakivi z sercem.
Także na wyzwanie "Walentynki" na blogu sklepu Ewa .
Oraz w 13arts
sobota, 2 lutego 2013

Rozpoczynamy sezon?

Walentynki...
Pierwsza w tym roku kartka z serii "Kocham Cię"
Użyłam nawet stickersów, które tylko na początki kartkowej drogi podobały mi się, przeleżały trochę bezużyteczne, znalezione podczas porządków w przydasiach teraz wróciły do łask na tej karteczce, a i pewnie na innych z serii walentynkowych czerwoności będą :)Kartka przestrzenna - i ramka i laseczka :)laseczka malowana promarkeramiCzy ktoś zauważył mój nowy favicon?

Pozdrawiam weekendowo

Agnieszka

P.S. Z domowego frontu - młoda już samodzielnie chodzi, bez kul. Mamy "polecenie" kontroli w pewnej poznańskiej _prywatnej_ klinice, w której o zgrozo wizyta u polecanego profesora kosztuje ... (uwaga)....350zł...(koniec uwagi) ... To jakaś masakra...