sobota, 30 marca 2013

niedziela, 24 marca 2013

Wielkanocnie w śniegu

Tytuł przewrotny, mam do pokazania dziś 2 rzeczy - kartki wielkanocne (dopiero dziś usiadłam, bo żyję w niedoczasie totalnym.
W starym mieszkaniu już bałagan, w nowym jeszcze bałagan, przed świętami z przeprowadzką nie zdążymy to i mój nastrój do scrapowania taki sobie, o wolnym czasie nie wspomnę!
Szybko zatem i po kolei - najpierw kilka kartek, zupełnie nie jestem zadowolona, nawet przez myśl mi dziś przeszło, że chyba kupię na poczcie gotowe :/


A tak wygląda zima na działce... W śniegu brniemy po kolana, jak to się roztopi będziemy pływać... I pomyśleć, że z Julką kupiłyśmy kwiatki do wsiania w 2 połowie marca. Jak nam się to uda w 2 połowie kwietnia to będzie sukces!
A i tuje chciałam posadzić... Tralalala. Zwierzyna pochodzi pod sam płot, zające, sarny, w zeszłym roku nie było jeszcze ogrodzenia i żerowały nawet na tarasie :)

Pozdrawiam wieczornie, jutro też dzień pełen pracy!

środa, 20 marca 2013

Projekt Tagi 2013 - tag #3

Dziś trzeci z serii tagów w projekcie, do którego zapisałam się na początku roku.

Motto 3 taga to "Polka dots x 3" .
Wytyczne:
Należy wykonać dowolny tag, w dowolnym temacie, w dowolnych kolorze, kształcie, ale...muszą się znaleźć na nim kropki i to na 3 różnych materiałach np. kropki na wstążce, na papierze, na kwiatku, embossingowany wzór w kropki, stempelek ze wzorem w kropki itp. Do kropek nie zaliczamy wzoru wykonanego perełkami w płynie.
Ale to nie koniec! – trzeba jeszcze do naszego taga wykonać opakowanie, by powstał komplecik: tag w kropki i jego ubranko! Może to być pudełko, koperta itp. Na opakowaniu również muszą być kropki, ale wystarczy tylko jeden wzór z taga.

No i miałam zagwozdkę! O ile pomysłów na taga było kilka, to ubranko spędzało mi sen z powiek. No bo jak - koperta, pudełko/ banalnie... :)
Kombinowałam już i z origami, ale z niczego nie byłam zadowolona... Normalnie szok.
Grzebałam w pamięci i kombinowałam w myślach - i nagle olśniło mnie! Widziałam kiedyś taga z kursu Akademii wg Scrap.com.pl autorstwa Brises - i zawsze chciałam go zrobić, no i teraz okazja się trafiła. Mam nadzieję, że to moje "pudełko" zostanie uznane za ubranko taga:)
A kurs wg Brises znajdziecie tutaj

Uwaga - dużo zdjęć będzie:-)

Tag w całości:


pudełko:


tag w pudełku "zamknięty"


I gdzie są kropki x 3 na tagu

guzik:


papier i papierowa taśma ( to są 2 miejsca)


oraz kropki na pudełku - to papier


i jeszce raz w całości
i zamknięty :)Powiem Wam w sekrecie, że po raz pierwszy pracowałam z papierowymi taśmami - i normalnie zakochałam się, wiem, że na pewno kupię ich więcej do kolekcji - są naprawdę bossskie!!! :)

I powiem Wam, ze pierwszy odruch miałam - potnę Kapuśniaczka, nawet zakupiłam te nowa kolekcję w tym celu - bo on cały kropkowany, ale w rezultacie użyłam papieru z Crathouse, i nie żałuję.

A jak Wam podoba się mój ubrany tag?
Pozdrawiam serdecznie, my dziś wreszcie ściągamy gips Julce... Ponieważ posta piszę z wyprzedzeniem jednodniowym, to aż się boję, co pod tym gipsem i co z nogą będzie....

Zapraszam do obejrzenia prac pozostałych dziewczyn, podaję linki tylko do dwóch sąsiednich prac - a jest nas 50!
Tu zobaczycie pracę Carmen Alice a tutaj Jane B
Zaglądajcie do pozostałych 48 uczestniczek!
Po spis wszystkich blogów uczestniczek tego wyzwania zapraszam tutaj:


niedziela, 10 marca 2013

Kwieciście czyli...

WWER #3
:-)
czyli zgłaszam swoja pracę na Weekendowe Wyzwanie Ekspresowe Rapakivi:


Praca powstała na urodziny mojej siostry, która notabene i tak nie docenia własnoręcznie robionych prac.
Prace zgłaszam tez na następujące wyzwania:
- Lemonade - komponujemy bukiety - umieściłam papiery Lemonade z kolekcji Elegance jako tło.
- szuflady - Wyzwanie Wiosenne Fresh Spring
- Scrapgangsterki - Wiosna wiosna ach to ty...
- Paperia Blog - wyzwanie # 7
- All Sort Challenge - Springtime
Na kartce umieściłam mój ostatni nabytek-marzenie - wykrojnikowe listki Magnolii, które dawno zawładnęły moim sercem oraz ozdobną ramkę Spellbindersa

niedziela, 3 marca 2013