piątek, 3 lutego 2017

Album komunijny

Dziś mam do pokazania album komunijny, który zaczęłam na warsztatach z Dorotą Kopeć. Tempo pracy i wena pod koniec szwankowały, stąd pracę dokończyłam w domu.

Będzie dużo zdjęć ;-)

Dzięki Dorocie popracowałam z płatkami (coś a'la szlagmetal w kawałkach), którego w życiu sama bym chyba nie spróbowała. Miałam też okazję wypróbować akwarelowe farbki Gansai Tambi - wersja złota, które już dawno temu wpadły mi w oko, ale cena niezbyt mi pasuje. Teraz wiem, że farbki są warte tej ceny - mają piękne odcienie złota, są trwałe, kryjące - dające kolor, a nie tylko poświatę.
Pracowałyśmy na albumach Eco Scrapbooking - Bazylach w kwadratowej, dużej wersji. Wypełnionym ozdobionymi kartami papieru akwarelowego.
Oprócz płatków Pentartu wykorzystałyśmy tekturki ze Scrapińca - bosko piękne jak zawsze oraz rub -on'sy klejące Primy.
Każda z nas miała ten sam zestaw do wykorzystania i chociaż prace są podobne, to jednak każda inna.
Napisy podkolorowałam na złoto pastą woskową DailyArt.
Ja swój album wzbogaciłam tagami, które mam zamiar włożyć między podwójne ścianki albumu. Tagi ozdobione są embossingiem na gorąco z wykorzystaniem stempli Lemonade i złotego pudru do detali Rangera.
Jak widzicie megamix preparatów i firm ;-)
Tagi posłużą do wpisania życzeń, terminu uroczystości i innych ważnych by je zapamiętać informacji - album bowiem trafi w tym roku w ręce jednego z moich chrześniaków.

Uwaga - dużo zdjęć ;-)

7 komentarzy:

Dziękuję za każde pozostawione słowo:-)